Lampa przepływowa UVC o największej skuteczności i wydajności na rynku

Działanie lamp UVC

Fablox UVC to urządzenie do dezynfekcji, które wykorzystuje wymuszony przepływ powietrza. Jego działanie polega na absorbowaniu promieniowania UV-C przez kwasy nukleinowe i białka mikroorganizmów, co uszkadza strukturę ich materiału genetycznego uniemożliwiając rozmnażanie. W urządzeniu zostały zastosowane dwa promienniki UV-C oraz opatentowany kanał przepływowy z odbłyśnikami wydłużający drogę przepływu powietrza. Dzięki odbłyśnikom uzyskujemy dwukrotnie większą dawkę promieniowania UV-C wewnątrz urządzenia (300J/m2), która zgodnie z obowiązującą wiedzą jest wystarczająca do eliminacji większości bakterii, grzybów i wirusów, w tym SARS-CoV-2 (uśredniona wartość promieniowania dezaktywującego wynosi 67J/m2). Dzięki temu osiągnięta została bardzo wysoka skuteczność oraz szybkość dezynfekcji powietrza w pomieszczeniach.

To nowatorskie i niespotykane rozwiązanie sprawiło, że nasz produkt jest niezwykle wydajny, a przy tym wysoce energooszczędny. Wszelkiego rodzaju wirusy, bakterie, drobnoustroje, grzyby czy pleśnie zassane przez urządzenie zostają bezpowrotnie zniszczone, a przefiltrowane, czyste powietrze, trafia z powrotem do pomieszczenia, w którym znajduje się Fablox UVC.

Lampa przepływowa Fablox UVC jest całkowicie bezpieczna dla otoczenia, dlatego można ją stosować w pomieszczeniach, w których stale przebywają ludzie, zwierzęta i rośliny.

Rozwiązanie dla farmacji

Robot apteczny FABLOX
Showroom FABLOX ul. Letnia 3
62-022 Paczkowo
(po wcześniejszym umówieniu telefonicznym)
Biuro Handlowe FABLOX ul. Polska 94a
60-401 Poznań
Pn-Pt od 8:00 do 16:00
Telefon / e-mail +48 602 365 588
+48 601 704 810
info@fablox.pl