NAJLEPSZĄ METODĄ PRZEWIDYWANIA PRZYSZŁOŚCI JEST JEJ TWORZENIE

Nowoczesna apteka

Wyobraźmy sobie nowoczesną aptekę, w której na pierwszym miejscu znajduje się kompleksowa obsługa pacjenta.  To apteka bez kolejek, strat i pomyłek. W niej codzienna praca, pozbawiona dodatkowych, czasochłonnych czynności, staje się przyjemnością. Brzmi niewiarygodnie?

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Jako pierwsza firma w Polsce stworzyliśmy markę FABLOX, której flagowym produktem jest robot do magazynowania i wydawania leków. Robot, który usprawni funkcjonowanie Twojej apteki.

Dzięki robotowi FABLOX 2.0 farmaceuta może poświęcić więcej czasu na edukację pacjentów oraz podjęcie innych działań w ramach opieki farmaceutycznej. Bezpośredni kontakt z pacjentem oraz fachowe doradztwo to czynniki, które w skuteczny sposób zwiększają poziom satysfakcji klientów, a tym samym wpływają na wzrost sprzedaży. Nowa jakość obsługi pacjenta sprawi, że stanie się on Państwa stałym klientem polecającym aptekę innym.

Tworząc  polskiego robota aptecznego, naszym celem było skonstruowanie urządzenia niezawodnego, skutecznego w działaniu i dostępnego dla szerokiego grona odbiorców. Obecnie robot FABLOX 2.0 jest urządzeniem bezkonkurencyjnym cenowo na polskim rynku, dającym olbrzymie wsparcie w zakresie obsługi w Twojej aptece.