FABLOX 2.0

Stworzony do Twojej przestrzeni!

Stworzeniu robota Fablox 2.0 przyświecała idea maksymalnej optymalizacji przestrzeni w aptece. Liczne konsultacje przeprowadzone z farmaceutami utwierdziły nas w przekonaniu, że jednym z największych przeciwskazań do instalacji systemów Inteligentnych Magazynów Farmaceutycznych jest problem dostępności miejsca. Zrewolucjonizowany system Fablox 2.0  pozwala na zastąpienie tradycyjnych regałów modułami magazynowymi.

Brzmi niewiarygodnie? Roboty Fablox 2 zaczynają się od głębokości 75 cm!

Moduły magazynowe można ze sobą zestawiać, dostawiać do ściany, wydłużać, dokładać - możliwości adaptacji przestrzeni w aptece są praktycznie nieskończone 

Łatwość obsługi systemów IMF Fablox pozwala na zwiększenie wydajności pracy w aptece bez dodatkowego obciążenia dla personelu. Pełna integracja z systemami sprzedażowymi pozwala nie tylko na szybkie wydanie leków, ale również weryfikacje serii leku i audyt stanu magazynowego. Wszystkie procesy zachodzące w maszynie są automatyczne, dzięki czemu farmaceuta może skupić się na profesjonalnej obsłudze pacjentów. Błyskawiczny dostęp do leków. Tu i teraz.

Showroom FABLOX ul. Letnia 3
62-022 Paczkowo
(po wcześniejszym umówieniu telefonicznym)
Biuro Handlowe FABLOX ul. Polska 94a
60-401 Poznań
Pn-Pt od 8:00 do 16:00
Telefon / e-mail +48 602 365 588
+48 601 704 810
info@fablox.pl