FAQ

1) Co w przypadku awarii lub braku prądu?

W przypadku braku prądu w sieci urządzenie wyposażone jest w zasilanie awaryjne UPS, które pozwoli na bezpieczne zakończenie trwających procesów. Urządzenie zostało skonstruowane tak, aby w przypadku całkowitego odcięcia zasilania operator mógł otworzyć drzwi i ręcznie pobrać potrzebne opakowania. Po włączeniu prądu robot sam zinwentaryzuje stan magazynowy.

2) Ile osób jednocześnie może korzystać z robota FABLOX?

Dzięki niezależnemu systemowi załadunku i rozładunku robot może być jednocześnie obsługiwany przez 3-6 operatorów. Pięcioro korzysta z systemów sprzedających oraz wykonujących procesy rozładunku, a jedna obsługuje załadunek robota.

3) Czy instalacja robota FABLOX wiąże się z przebudową apteki?

Nie! Konstrukcja modułowa i jej wymiary pozwalają na wniesienie maszyny przez standardowe drzwi. Do działania maszyny potrzebne jest tylko zasilanie oraz dostęp do sieci, żeby zsynchronizować komputer z robotem.

4) Czy mogę przetestować robota FABLOX przed zakupem?

Tak! Zapraszamy do naszego showroomu w Paczkowie pod Poznaniem, w którym można przetestować robota, sprawdzić jego zalety oraz porozmawiać o takich kwestiach jak finansowanie.

5) Czy robot jest oszczędny?

Tak! System robota przechodzi w automatyczny tryb czuwania, gdy nie ma zadanych nowych poleceń. Powrót do trybu pracy jest natychmiastowy.

6) Czy mój personel poradzi sobie z obsługą robota?

Tak! Obsługa robota jest bardzo prosta i intuicyjna. Oczywiście przy maszynie mogą pracować tylko osoby uprawnione, dlatego przy zakupie przeprowadzamy szkolenie w siedzibie naszej firmy, a po instalacji w aptece powtarzamy jeszcze szkolenie przypominające z personelem.

7) Czy leki są bezpieczne?

Tak! Nad bezpieczeństwem leków jak i pracowników czuwa rozbudowany system bezpieczeństwa. Przed niepowołanym dostępem do robota chroni system, do którego zalogować się mogą tylko autoryzowani pracownicy. Dodatkowo w robocie zainstalowano zespół kamer oraz obwodowy system bezpieczeństwa, który blokuje pracę w przypadku wystąpienia zagrożenia.

8) Czy podłączę robota FABLOX do swojego oprogramowania?

Oprogramowanie robota działa na zasadzie wtyczki. Chociaż zostało zaprojektowane przy współpracy z programem KAMSOFT podłączenie go do innego oprogramowania nie stanowi problemu.

Showroom FABLOX ul. Letnia 3
62-022 Paczkowo
(po wcześniejszym umówieniu telefonicznym)
Biuro Handlowe FABLOX ul. Polska 94a
60-401 Poznań
Pn-Pt od 8:00 do 16:00
Telefon / e-mail +48 602 365 588
+48 601 704 810
info@fablox.pl